PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Prezentacje multimedialne pozwalają w oryginalny sposób promować firmę, markę, produkt, działalność firmy czy pozycję na rynku nie tylko podczas targów, event'ów, konferencji, ale również mogą być doskonałym multimedialnym tłem i przekazem w recepcjach, showroom'ach, wystawach i oczywiście podczas prestiżowych imprez, spotkań i gali biznesowych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Multimedia i aplikacje na targi

Multimedia i aplikacje na targi

Multimedia są obecnie jednym z najważniejszych trendów w branży targowej. Nie tylko zaskakują i mocno aktywizują uczestników wydarzeń branżowych, ale są także skutecznym narzędziem promocji. Firmy, dla których liczy się skuteczność, i które chcą odróżnić się od konkurencji muszą sięgnąć po nowoczesne technologie.

Aplikacje VR, AR, filmy 360

Aplikacje VR, AR, filmy 360

Wykorzystanie technologii VR, aplikacji AR i obrazu 360º na targach umożliwia zaprezentowanie produktów lub usług firmy, które fizycznie nie mogłyby zostać umieszczone na stoisku. Zaproś klienta do wykreowanej przez siebie rzeczywistości. Pozwól mu zobaczyć i doświadczyć więcej.

Monitory, ekrany bezszwowe, kioski i stoły multimedialne

Monitory, ekrany bezszwowe, kioski multimedialne

Podkreśl swój przekaz wykorzystując multimedialne rozwiązania, takie jak monitory, ekrany bezszwowe, wielkoformatowe ekrany ledowe, projektory, meble, kioski i stoły multimedialne.