Kim jesteśmy?

KIM JESTEŚMY?

Firmę Extend Vision tworzy zgrany zespół składający się z kilkudziesięciu osób. Różnimy się pod względem charakterów, zakresu działań, temperamentu, czy osobowości. Jednak łączy nas to, co najważniejsze dla naszych klientów - wysokie kompetencje, profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie. Pasja wkładana w codzienne obowiązki sprawia, że nasza praca to także styl życia.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czym się zajmujemy?

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Robimy wszystko, aby dostarczać najlepsze usługi w zakresie wystawiennictwa i zabudowy targowej. Dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów - od modularnych i szybkorozkładalnych systemów wystawienniczych, poprzez autorską zabudowę stoisk targowych, po nowoczesne rozwiązania multimedialne z produkcją treści, technologii i aplikacji interaktywnych. Doświadczenie oraz nowoczesna baza technologiczna pozwalają nam realizować ekonomiczne, jak i niekonwencjonalne rozwiązania wystawiennicze. A dzięki sieci kooperantów w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Europie Zachodniej, USA, Azji i Bliskim Wschodzie szybko reagujemy w skali krajowej, jak i międzynarodowej.

CZYM SIĘ KIERUJEMY?

CZYM SIĘ KIERUJEMY?

Niezmiennie od samego początku istnienia firmy kierujemy się tą samą zasadą - zadowolenie klienta jest dla nas najważniejszym priorytetem i prawdziwą miarą naszego sukcesu.