Frame2Go 2 zdjecie.jpg

Frame2Go

System Frame2Go - Prosty, Modułowy, Beznarzędziowy
Wyobraź sobie następną wystawę swojej firmy z pomocą systemu Frame2Go. Projektując ekspozycję wykorzystaj podświetlane ściany i konwencjonalne ramy dodając akcesoria tj.: półki, witryny, monitory, itp.
Kolejna wystawa? Wykorzystaj ten sam system w innej , ciekawszej i różnorodnej konfiguracji.
 

Modułowy
Fram2Go oferuje wysoki stopień modularności i daje możliwość swobodnej rekonfiguracji stoiska nawet na niestandardowej powierzchni wystawienniczej.   Zastosowanie grafik tekstylnych wielokrotnego użytku pozwala zaoszczędzić budżet, a kolejną wystawę zaprojektować z nowymi kreatywnymi pomysłami. Mobilny system  Frame2Go daje się łatwo konfigurować zarówno w długości jak i wysokość ścian, poprzez dodanie lub odjęcie elementów systemu. Kolejne stoisko będzie najbardziej oczekiwaną realizacją na wszystkie Twoje wystawy i wydarzenia!
 
Bez narzędzi
Po prostu nałóż i kliknij! Do zbudowania stoiska w systemie Frame2Go nie są potrzebne żadne narzędzia. Dzięki opatentowanemu mechanizmowi szybkiego zacisku możesz zbudować własne stanowisko i znacznie obniżyć koszty oraz czas instalacji.
 
Mobilny
Ramy Frame2Go składają się z krótkich profili, które łatwo jest przechowywać w dostosowanych opakowaniach oraz na niewielkiej przestrzeni magazynowej. Ścianka mobilna zmniejszy koszty spedycji, transportując Frame2Go własnym samochodem lub przekaż naszej firmie do kolejnej instalacji.

Obniżając koszty początkowego zakupu, instalacji i magazynowania system Frame2Go daje szybki zwrot z inwestycji.