PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Prezentacje multimedialne pozwalają w oryginalny sposób promować firmę, markę, produkt, działalność firmy czy pozycję na rynku nie tylko podczas targów, event'ów, konferencji, ale również mogą być doskonałym multimedialnym tłem i przekazem w recepcjach, showroom'ach, wystawach i oczywiście podczas prestiżowych imprez, spotkań i gali biznesowych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stoisko 3D Firmy Olfa

Stoisko 3D Firmy Olfa

Olfa: Stoisko przestrzenne z możliwością umieszczania treści na trzech ścianach stoiska. Treścią mogą być pliki graficzne, filmy, webinaria, pliki audio uruchamiane samoczynnie lub na żądanie po kliknięciu. Kontakt z obsługą stoiska gwarantuje czat lub połączenie video. Stoisko może być ulokowane na serwerach Extend Vision jak i serwerach wskazanych przez wystawcę.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stoisko 360 Firmy Aspel

Stoisko 360 Firmy Aspel

Aspel: Stoisko 360 daje możliwość zamieszczenia treści i wymodelowanych obiektów np. eksponatów przy pełnym obrocie kamery o 360 stopni. Pobyt na po stoisku można urozmaicić elementami gry i quizami. Treścią mogą być pliki graficzne, filmy, webinaria, pliki audio uruchamiane samoczynnie lub na żądanie po kliknięciu. Kontakt z obsługą stoiska gwarantuje czat lub połączenie video. Stoisko może być ulokowane na serwerach Extend Vision jak i serwerach wskazanych przez wystawcę.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stoisko 360+ Firmy Extend Vision

Stoisko 360+ Firmy Extend Vision

iExpo.pl : "Stoisko 360+" to możliwość aktywnego poruszania się nie tylko wzdłuż osi w promieniu 360 stopni, ale po obszarze całego stoiska przechodząc w jego głąb - między poszczególnymi częściami stoiska. Spacer po stoisku można urozmaicić elementami gry i quizami. Treścią mogą być pliki graficzne, filmy, webinaria, pliki audio uruchamiane samoczynnie lub na rządanie po kliknięciu. Powierzchnię stoiska mogą wypełniać wymodelowane obiekty. Kontakt z obsługą stoiska gwarantuje czat lub połączenie video. Stoisko może być ulokowane na serwerach Extend Vision jak i serwerach wskazanych przez gospodarza stoiska.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Obiekt konferencyjny

Obiekt konferencyjny

Obiekt konferencyjny: To nowoczesny obiekt, gdzie rozmieszczone są stoiska. Analogicznie jak ma to miejsce w obiektach analogowych. Gość ma możliwość odwiedzenia stoisk, poruszania się między nimi na jednym lub na różnych piętrach obiektu. Dzięki szklanym podłogom Gość ma szybki wgląd w stoiska znajdujące się piętro poniżej i powyżej. W każdym momencie może mieć dostęp do recepcji, sal webinaryjnych itp.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ