Acantus Aureus Międzynarodowych Targów Poznańskich

Acantus Aureus Międzynarodowych Targów Poznańskich

ACANTHUS AUREUS ma na celu nagradzanie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na poszczególnych targach. Statuetką nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane, które nieszablonowo potrafią zobrazować wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy. Jesteśmy dumni z kilkukrotnego otrzymania Złotego Akanta przyznanego przez Jury MTP

Małopolski Dąb

Małopolski Dąb

Nagroda honorująca firmy, które przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorczości rozwijając biznes oparty na najwyższych standardach, pomagają w tworzeniu i utrwalaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorców, a także dbają o dobrą kondycję gospodarczą Małopolski wzmacniając siłę ekonomiczną regionu i kraju.

Ekspozycja Roku 2017, 2015

Ekspozycja Roku 2023, 2019, 2017, 2015 PIPT

Ideą Konkursu organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Targowego jest propagowanie nowatorskich rozwiązań architektonicznych w wystawiennictwie oraz działalności eventowej. Staramy się, aby nasze realizacje nigdy nie pozostały niezauważone, a każdy kolejny projekt był unikatowy.

Złote i srebrne medale MTP

Złote i srebrne medale MTP

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji, która zaczyna się na wydarzeniach organizowanych przez Grupę MTP. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. PODWÓJNE "TAK" DLA INNOWACJI

Przedsiębiorstwo Fair Play- osiagniecia

Przedsiębiorstwo Fair Play

Potwierdzenie naszego etycznego podejścia zarówno do naszych klientów, kontrahentów wspólników oraz konkurencji. Dla naszej firmy bycie Fair Play to jedna z podstawowych zasad na jakich opieramy nasze codzienne działania.

Firma przyjazna klientowi - osiagniecia

Firma Przyjazna Klientowi

Wyróznienie oparte na wyniku niezależnych badań satysfakcji klientów. Zadowolenie, które osiągnęliśmy dzięki naszym staraniom i stałym budowaniem pozytywnych relacji z klientem.

Diament Forbes

Diament Forbes

Nagroda dla firm najbardziej dynamicznie rozwijających się w naszym kraju. To wspaniała nagroda, która potwierdza to ile siły i energii włożyliśmy w budowanie naszej silnej pozycji na rynku. Nie zwalniamy tempa i nadal chcemy osiągać jeszcze więcej.

Gazela Biznesu -osiagniecia

Gazela Biznesu

Nagroda dla firm dobrze zarządzanych, charakteryzujących się uczciwością, a także wyróżniających się stabilną i dobrą kondycją finansową.

Top Design / Arena Design – European Design For Business

Top Design / Arena Design – European Design For Business

Projekty i design to nasza specjalność. Stawiamy na nowoczesność, nie zapominając o tradycji, a każde nasze stoisko jest unikatowe.

Teddy Awards / Design and Innovation Las Vegas USA

Teddy Awards / Design and Innovation Las Vegas USA

Nagroda za innowacyjny projekt dla naszej firmy. Od samego początku istnienia Extend Vision staramy się, aby nasze stoiska były unikatowe i odznaczały się na tle konkurencji.

Polski Sukces

POLSKI SUKCES

Jesteśmy Polską firmą z sukcesami zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Nagroda Polski Sukces jest tylko dowodem na to, że rodzima firma również może zaistnieć na świecie.

Display' er Publiczności

Display' er publiczności

Konkurs organizowany podczas Festiwalu Marketingu, podczas którego jury wybiera najlepsze display' e w 12 kategoriach.

Firma przyjazna rodzicom- osiagniecia

Firma Przyjazna Rodzicom

Nagroda za podejście do pracownika - rodzica i umożliwienie mu połączenia rodzicielstwa z pracą. Nasza firma wspiera pracujących rodziców, ich rozwój oraz motywację do dalszego poszerzania kompetencji.

Oko reklamy

Oko reklamy

Nagroda za wieloletnie i stabilne podążanie drogą sukcesu i rozwoju. Nam się to udało, a co najważniejsze nie spoczęliśmy na laurach dalej pracując na kolejne osiągnięcia.